Niniejsza strona korzysta przy oferowaniu usług, personalizacji reklam i analizie odwiedzalności z plików cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz na powyższe zgodę. Inne informacje
RADKA POLSKA Sp.z o.o.
Highest creditworthiness

Chemia specjalna

Od dawna zaliczamy się do znaczących dystrybutorów specjalistycznych produktów chemicznych i dodatków zwłaszcza na potrzeby chemii gospodarczej, kosmetyki, budownictwa, przetwórców systemów poliuretanowych i produkcji biodiesla (paliwo ekologiczne).

Chodzi w szczególności o substancje kompleksujące, biocydy, antyoksydanty, chemiczne środki odstraszające, esencje, systemy PUR i wypełniacze. Świadczymy doradztwo bezpośrednie i wsparcie przy wyborze właściwego dodatku odpowiadającego potrzebom produkcyjnym naszego klienta w Czechach i na Słowacji. Oddział Specjalistycznych produktów chemicznych w sposób nieprzerwany stara się wprowadzać zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów nowe i ciekawe produkty i korzystając ze wsparcia partnerów dotrzymuje kroku wymogom dzisiejszych czasów.

 

PŘEHLED SKUPIN PRODUKTŮ SPECIÁLNÍCH CHEMIKÁLIÍ

Substancje kompleksujące • Biocydy • Optyczne środki rozjaśniające • Zagęszczacze • Substancje barwiące (pigmenty) • Makaroniki mydlane • Igły mydlane (dodatek do proszków do prania) • Antyoksydanty • Esencje • Środki chemiczne zabezpieczające przed bakteriami i grzybami • Systemy PUR • Wypełniacze • Detergenty

OLEJE MINERALNE
Produkt
Opis
Producent
VEOPOL ®

oleje podstawowe: lniany, rycynowy, słonecznikowy, tungowy, sojowy, szafranowy

VANDEPUTTE
VEOLIN ®

oleje gotowane: lniany

VANDEPUTTE
VEONOX ®

oleje utlenione: lniany, rycynowy, sojowy, rzepakowy

VANDEPUTTE
VEOMIX ®

oleje rozpuszczalne: lniany, sojowy, rzepakowy

VANDEPUTTE
VEOSOL ®

rozpuszczalniki mineralne: olej lniany, sojowy, rzepakowy, kokosowy

VANDEPUTTE
ŚRODKI POMOCNICZE
Produkt
Opis
Producent
FINAMIDED ®

dietanoloamidy otrzymane z substancji pochodzenia roślinnego (olej kokosowy, kwas laurynowy); środki pianotwórcze i stabilizujące pianę oraz modyfikujące lepkość (stosowane w preparatach do pielęgnacji ciała takich, jak: szampony, mydła w płynie czy płyny do kąpieli).

Fine Organics
FINESTER ®

stearyniany glicerolu i inne estry pochodzenia mineralnego; Działają jako emulgatory oraz środki matujące, zmiękczające i zagęszczające w różnych preparatach kosmetycznych do pielęgnacji skóry i włosów. Stanowią podstawową bazę do produkcji kremów i balsamów. Stosowany także w antyperspirantach, kolorowych preparatach do makijażu twarzy, pomadkach ochronnych, preparatach do pielęgnacji oczu, oczyszczania twarzy i pielęgnacji jamy ustnej. Znalazły także zastosowanie w płynnych mydłach, szamponach, preparatach do stylizacji, depilatorach i w produktach do golenia. Znajdują różne zastosowanie w środkach higieny osobistej oraz produktach farmaceutycznych; Środki o przedłużonym uwalnianiu do zastosowań farmaceutycznych, jak maści, kremy i tabletki.

Fine Organics
PIGMENTY I PASTY PIGMENTACYJNE
Produkt
Opis
Producent
INLIQU ® TC 1003

wodne dyspersje bieli tytanowej; biały pigment w postaci pasty gotowej do użycia; doskonale zdyspergowany i ustabilizowany; nie zawiera żywic

EuroMineralsdel
OSIXO ®

pigmenty perłowe do farb dekoracyjnych; pigmenty o efektach specjalnych, szeroki wybór gradacji i koloru

COSTENOBLE
WYPEŁNIACZE
Produkt
Opis
Producent
INTALC ®

talki naturalne – uwodnione krzemiany magnezu – o wysokiej czystości

EUROMINERALS
DODATKI SPECJALNE
Produkt
Opis
Producent
NANO XIRR

pasta na bazie naturalnej nanorurki; dodatek o wysokiej zawartości minerałów; bezpieczny dla skóry, pozbawiony alergenów; dedykowany do produkcji preparatów regenerujących, odżywczych; glinek, podkładów, pudrów, maseczek, itp.

NBD Farben

Dokumenty towarzyszące

Ciągle zwiększamy zakres naszej działalności

Globalny świat RADKA łączy nas.

1 700
produktów
na magazynie

Elastyczność zapasów całego asortymentu.

30
letnia
tradycja

30 lat odpowiedzialności społecznej i etyki.

3 000
zadowolonych
klientów

Działamy uczciwie, dobrze i odważnie.

Programming: MagicHouse s.r.o.