Niniejsza strona korzysta przy oferowaniu usług, personalizacji reklam i analizie odwiedzalności z plików cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz na powyższe zgodę. Inne informacje
RADKA POLSKA Sp.z o.o.

Nowa współpraca Radka Polska i Vencorex

Vencorex i RADKA Polska – pozytywne efekty współpracy

Pomimo tego, że rok 2020 był trudny ze względu na nasilenie Covid 19, zakończył się jednak dobrym wynikiem sprzedażowym dla nowo nawiązanej współpracy pomiędzy Vencorex i Radka Polska.
W ciągu 10 miesięcy od momentu nominacji RADKA Polska przez Vencorex na oficjalnego dystrybutora na polskim rynku, współpraca między obiema firmami zaowocowała wzrostem udziału w rynku, szczególnie w segmencie posadzkowym i renowacji samochodów.  

Produkty Vencorex, które są rekomendowane do stosowania w tych obszarach, dzięki zaangażowaniu RADKA Polska zostały w pełni zaakceptowane przez kilku nowych klientów, spełniając wszystkie wymagania zarówno działów badawczo-rozwojowych, jak i handlowych.

„Bardzo cenna jest dla nas współpraca z Vencorex jako partnerem w biznesie izocyjanianów alifatycznych w całej Polsce” - powiedział Petr Zelenka - Prezes i Właściciel Grupy RADKA.

„Dobrze jest mieć RADKA Polska na pokładzie. Wspólnie wkroczyliśmy w bardzo trudny rok, ale dotychczasowy wynik przekonuje mnie, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Dzięki tej nowej energii i znajomości lokalnego rynku możemy tylko wygrać” - podsumował Bengt Arheden EMEA Sales Director w Vencorex.

Obie firmy patrzą optymistycznie w przyszłość i z nowymi planami, dostosowanymi do indywidualnych wymagań klientów w  ich działalności.

Ciągle zwiększamy zakres naszej działalności

1 700
produktów
na magazynie
30+
letnia
tradycja
3 000
zadowolonych
klientów
Programming: MagicHouse s.r.o.