Niniejsza strona korzysta przy oferowaniu usług, personalizacji reklam i analizie odwiedzalności z plików cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz na powyższe zgodę. Inne informacje
RADKA POLSKA Sp.z o.o.

R&P POLYPLASTIC

POLYPLASTIC

R&P POLYPLASTIC specjalizuje się w produkcji materiałów termoplastycznych do obróbki przez wtrysk, rozdmuch i wytłaczanie. Dzięki zainstalowanej wydajności mieszania ponad 115.000 ton rocznie, dwóch zakładów produkcyjnych i 23 liniami do kompoundowania znajduje się w pierwszej dziesiątce europejskich kompounderów.

Centrum badawczo-rozwojowe R&P POLYPLASTIC odgrywa kluczową rolę w rozwoju materiałów złożonych i spełnianiu wszelkich wymagań klientów. Wyposażone w 3 wytłaczarki laboratoryjne i laboratoria zapewniające pełen zakres metod badawczych, stanowią solidne podstawy do dalszego rozwoju firmy i zaspokojenia aktualnych potrzeb rynkowych.

Dzieląc się globalnymi wartościami XXI wieku, R&P POLYPLASTIC odpowiedzialnie przekształca je w rzeczywiste działania, podporządkowując procesy handlowe, produkcyjne i korporacyjne idei zrównoważonego rozwoju.

Dokumenty towarzyszące

Ciągle zwiększamy zakres naszej działalności

1 700
produktów
na magazynie
30+
letnia
tradycja
3 000
zadowolonych
klientów
Programming: MagicHouse s.r.o.