Niniejsza strona korzysta przy oferowaniu usług, personalizacji reklam i analizie odwiedzalności z plików cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz na powyższe zgodę. Inne informacje
RADKA POLSKA Sp.z o.o.

Radka pomaga

Pracownicy oraz Zarząd spółki Radka Polska z najwyższą troską podchodzą do organizowanych w ich otoczeniu akcji, dających możliwość pomocy i wsparcia jakiegoś szczytnego celu.

W ostatnim czasie, Radka – jako spółka, a także jej Pracownicy – osobiście, wsparli dwie akcje:

Fundacji RESPECT the CHEMISTRY

W grudniu 2016 Łukasz Urban pokazał wielki charakter. Bez jego heroicznej postawy, walki z napastnikiem, ofiar zamachu na bożonarodzeniowym jarmarku w Berlinie byłoby więcej. Bohaterskie zachowanie opłacił najwyższą ceną: życiem.

Fundacja Respect the Chemistry ogłosiła zbiórkę pieniędzy na rzecz rodziny Łukasza kierując swą prośbę głownie do firm z branży przemysłu polimerowo-chemicznego.

Spółka Radka, wpłatą firmową a także wpłatami osobistymi pracowników chciała upamiętnić polskiego bohatera – zwykłego Polaka – którego czyn znalazł się na ustach, ale i w sercach, całego świata.

 

Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Już z początkiem roku 2016, dyrektor zarządzający Radki Polska ogłosił firmową akcję zbierania plastikowych nakrętek po napojach, kosmetykach, chemii gospodarczej etc. W marcu 2017 wspólnie podjęto decyzję o wsparciu konkretnej fundacji. Dzięki tej decyzji, Radka Polska zgłosiła oficjalny udział w 7. edycji akcji Nakrętki dla Hospicjum i już 10 marca oddała 117 kilogramów nakrętek aby wspomóc opłacenie domowej rehabilitacji dla najmłodszych podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum.

Na tym jednak nie koniec - Radka Polska już szuka kolejnych ambitnych celów!

Ciągle zwiększamy zakres naszej działalności

1 700
produktów
na magazynie
30+
letnia
tradycja
3 000
zadowolonych
klientów
Programming: MagicHouse s.r.o.