Niniejsza strona korzysta przy oferowaniu usług, personalizacji reklam i analizie odwiedzalności z plików cookie. Korzystając z tej strony wyrażasz na powyższe zgodę. Inne informacje
RADKA POLSKA Sp.z o.o.

Asahi Kasei Europe GmbH

ASAHI KASEI

Asahi Kasei Corporation, spółka matka grupy Asahi Kasei, została założona w Japonii w 1922 roku. Dzięki misji grupy „wnoszenie wkładu w życie ludzi na całym świecie” rozwinęli się jako jedna z wiodących firm chemicznych działających w trzech sektorach biznesowych: materiałowym, domowym i zdrowotnym.

Obecnie w Grupie Asahi Kasei pracuje ponad 30 000 pracowników, a ich biura oraz zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie, aby ułatwić dostęp do swoich produktów i usług na każdym z głównych rynków. Zgodnie z hasłem grupy „Tworzenie jutra” kładą szczególny nacisk na innowacje.

Asahi Kasei Plastics ma wiele lokalizacji na całym świecie i jest wiodącym producentem wysokowydajnych, modyfikowanych polimerów oraz chemicznie sprzężonych żywic polipropylenowych. Wytwarzają wysokowydajne tworzywa sztuczne dla producentów OEM i dostawców na całym świecie. Technologia jest ich narzędziem do wprowadzania innowacji i postępu w dzisiejszym świecie, czyniąc go bezpieczniejszym, czystszym i wygodniejszym dla przyszłych pokoleń.

Poliacetale
Produkt
Opis
Producent

POM
homopolimery POM

ASAHI KASEI
TENAC ® C

POM

kopolimery POM

ASAHI KASEI
Poliamidy
Produkt
Opis
Producent

PA 6.6
poliamid 6.6

ASAHI KASEI

PA 6.6/6i
semiaromatyczny poliamid 6.6

ASAHI KASEI
Tworzywa wysokoprzetworzone
Produkt
Opis
Producent

mPPE
modyfikowany poli (fenylenoeter)

ASAHI KASEI

Dokumenty towarzyszące

Ciągle zwiększamy zakres naszej działalności

1 700
produktów
na magazynie
30+
letnia
tradycja
3 000
zadowolonych
klientów
Programming: MagicHouse s.r.o.